Blog Volumetrik Yüz Germe Nedir?

Volumetrik Yüz Germe (Facelift) Nedir ve Nasıl Yapılır?

Volumetrik Yüz Germe (Facelift) Nedir ve Nasıl Yapılır?

Volümetrik yüz germe işlemi (facelift) ameliyatsız biçimde uygulanan, kişiye genç görünümlü ve gergin bir cilt kazandıran estetik bir operasyondur. Volumetrik yüz germe işlemi ile elmacık kemiklerinin üzerindeki deri geriye çekilerek yanakları dolgunlaştırılmaktadır. Türkiye genelinde estetik ve güzellik uygulamalarının güvenilir adresi Dr. Samira – Dr. Estetiks Sağlık ve Güzellik Merkezi’nden Volumetrik Yüz Germe işlemi hakkında bilmek istediğiniz her şey…

Yaşlanma sürecinin cildimizdeki en belirgin etkisi sarkmalar ve kırışıklıklardır. Dr. Samira, iz bırakmayan ve ameliyatsız estetik uygulamaları ile cildimizdeki yaşlanmaya bağlı deformasyonlarını gidermeye devam ediyor.

Volumetrik Yüz Germe (facelift) işleminde her iki kulağın arkasına veya saç diplerine açılan minimal kesiler ile deforme olan cilt yukarıya doğru çekilir. Bu yöntem ile ortalama bir veya bir buçuk saat içerisinde arzu ettiğiniz genç ve gergin cilde kavuşabilirsiniz. Volumetrik Yüz Germenin ardından 3 ila 10 gün içerisinde iyileşme süreci de tamamlanmış olur. İyileşme süreci içerisinde gündelik yaşamınıza devam edebilirsiniz.

Cilt Gençleştirme Çeşitleri

Kadın veya erkek fark etmeksizin herkes ilerleyen yaşa rağmen genç görünmenin sırrını merak eder. Dolgun, gergin ve ışıltılı bir cilt, genç görünmenin en önemli unsurlarından biridir. Estetik Tıp’ta farklı yaş gruplarına göre çeşitli cilt gençleştirme teknikleri mevcuttur. 20 ve 30’lu yaşlarda kırışık önlemek veya var olan hafif kırışıklıkları gidermek için botoks uygulamaları tercih edilirken 40 ve 50’li yaşlardaki bireyler için de minimal invaziv teknikler önerilmektedir. Volumetrik yüz germe işlemleri için alanında uzman doktorunuza danışmayı unutmayın!

Yüz Germe Uygulamaları Dr. Samira’da!

Gençliğinizi korumak için gelişen estetik tıp olanaklarından faydalanabilirsiniz. Fransız Askısı, Örümcek Ağı, Botoks ve benzeri birçok uygulama ile zamana meydan okuyan bir güzelliğe kavuşmak mümkün. Siz de estetik uygulamaların Türkiye genelindeki güvenilir adresi Dr. Samira – Dr. Estetiks Sağlık ve Güzellik Merkezi ile tanışabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş
Sağlık ve Güzellik Merkezi Randevu Al