Russian Lips Dudak Dolgusu

Doğal ve çekici dudaklara sahip olmak artık çok kolay. Dr. Samira’nın uyguladığı Rus stili dudak dolgusu Russian Lips tekniği ile siz de hayalinizdeki görünüme kavuşabilirsiniz.

Russian Lips İşlem Tablosu
 • İşlem Süresi

  20 Dk.

 • Kalıcılık Süresi

  6-10 Ay

 • İşe Dönüş

  Hemen

 • Anestezi

  Tropikal (Yurtdışı) Krem

Russian Lips Dudak Dolgusu

Russian Lips (Rus Tekniği Dudak Dolgusu) Nedir?

Doğuştan veya ilerleyen yaştan ötürü dudakta meydana gelen küçülmeler, dudak dolgunluğunda yaşanan geri çekilmeler, estetik açıdan pek çok insan için hoşnutsuzluk yaratır. Bu gibi durumların temelinde yatan neden, vücuttaki hyaluronik asidin azalmasıdır. Dr. Samira, Russian Lips (Rus Tekniği Dudak Dolgusu) ile yaşa ve diğer etkenlere bağlı olarak tükenen hyaluronik asidi yeniden yerine koyar ve bu sayede dudaklarınıza hem sağlığını hem de estetik ve dolgunluğunu yeniden kazandırır.

Lokal anesteziyle acı duymadan gerçekleştirilen bu işlemde klasik dolgu yöntemlerinden farklı olarak dudak çevresi çok belirgin yapılmaz. Russian Lips, kimi çevrelerde bebek dudağı olarak da adlandırılır.

Dudak dolgusunun doğru adresi Dr. Samira, Rus tekniği ile uyguladığı Russian Lips dudak dolgusu işleminde var olan güzelliğinize güzellik katarak, yüzünüzü doğal ve dikkat çekici bir görünüme kavuşturur. Russian Lips tekniği ülkemizde yeni yeni uygulanmaya başlanan çağdaş ve başarılı bir tedavi metodudur.

Dr. Samira, kendi özel eğitimlerini Rusya’da ve ülkemizde uygulanmakta olan dudak dolgusu yöntemleriyle birleştirerek özgün bir dudak dolgusu tekniğini hayata geçirmiştir. Bu teknikle Dr. Samira adeta dudaklarınıza sihirli bir dokunuşla güzellik ve dolgunluk kazandırır.

Russian Lips Dudak Dolgusu

Russian Lips Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Bu yöntemde ilk olarak dudak çevresine sürülen kremler sayesinde bölgesel anestezi uygulanır, dudak çevresi kısa sürede uyuşturulur ve işlemin acısız gerçekleşmesi sağlanır. Hedeflenen bölgeye Hyaluronik asidin azar azar, danışanın dudağının şekli dikkate alınarak uygulanması ile de söz konusu işlem tamamlanmış olur. Yaklaşık 15-20 dakika süren bu işlemde dolgu, dudağa kıl iğneler yardımıyla ve dikey şekilde verilir. Bu sayede üst dudağınız ve alt dudağınızın hattı çizilmiş gibi dışarı doğru kıvrılır.

Russian Lips Dudak Dolgusu Sonrası Ne Yapılmalı?

Russian Lips Tekniği doğru uygulandığı takdirde dudaklarınız hacim kazanır. Herhangi bir genişleme yaşanmaz veya ördek dudağı şekli oluşmaz. Rus tekniği dudak dolgusunun hemen ardından kişi normal yaşantısına dönebilir. Russian lips dudak dolgusu sonrası;

 • Yaklaşık 3 saat çay veya kahve gibi sıcak içecekler tüketilmemelidir. Bu, dolgunun ömrünü uzatır.
 • İşlemden sonra 2 hafta diş muayenesine gidilmemeli
 • İşlem sonrası 2 hafta öpüşmemeli
 • İşlemden 2-3 gün sonra dudaklarda morluk, şişlik veya kızarıklık oluşması durumunda doktora başvurulmalı
 • Morlukların önüne geçmek için dudaklara belli aralıklarla buz kompresi uygulanmalı
 • Dudakları güneş ve sert rüzgârlardan korumak için antibiyotik krem kullanılmalı
 • İşlem sonrası enfeksiyona karşı 3 gün havuz veya denize girilmemeli
 • İlk gün mümkünse sigara içilmemeli. Daha sonra dudakları yormadan sigara içilebilir.
 • İşlem günü makyaj yapılmamalı
 • İşlem sonrası 1-2 gün sıcak olabilecek alanlardan (sıcak duş, sauna, hamam, solaryum vb.) uzak durulmalıdır.
Russian Lips Dudak Dolgusu

Russian Lips Dudak Dolgusunu Kimler Uygulayabilir?

Russian lips dudak dolgusu uzmanlık ve tecrübe gerektirdiği için hekimler tarafından uygulanan bir tekniktir. Bu işlem genellikle plastik cerrahlar ve dermatologlar tarafından yapılmaktadır. İşlemi yapacak hekimin yüz yapısını, kas yapısını ve bu kasların nerede başlayıp nerede bittiğini iyi bilmesi gerekir. Dolayısıyla işlemi yaptıracak kişi doktorunu iyi araştırmalıdır. Doktorun yaptığı önceki uygulamaları görerek karar vermelidir. Aksi halde olumsuz sonuçlarla karşılaşılabilir.

Russian Lips (Rus Tekniği) Dudak Dolgusunun Kalıcılığı Ne Kadar Sürer?

Russian Lips Dudak Dolgusunun kalıcılığı cildin tipine göre değişkenlik göstermekle birlikte 6-10 ay süren bir kalıcılıktan söz edebiliriz.

Russian Lips Uygulamasında Acı Hissi Olur Mu?

Lokal anestezi işlevi gören kremlerle uygulama acısız şekilde tamamlanır. Russian lips uygulaması yaptıranlardan herhangi bir şikayet alınmamıştır. Operasyonun ardından gündelik hayatınıza hemen dönebilirsiniz. Ancak bir iki gün süresince sauna ya da hamam gibi aşırı sıcak alanlardan ve ilk birkaç saat sıcak içeceklerden uzak durulması tavsiye edilir.

Russian Lips Dudak Dolgusu

Russian Lips Dudak Dolgusu Fiyatları

Russian lips dudak dolgusunun fiyatları; tercih edilen doktor, dolgunun yapılacağı şehir ve kliniğe göre değişmektedir. Dudak dolgusu fiyatları için bizleri arayabilir veya ziyaret ederek gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Russian Lips Dudak Dolgusu Yöntemi Dr. Samira’da!

Siz de Russian Lips yöntemiyle hayalini kurduğunuz dudaklara kavuşmak için bir an önce Dr. Samira ile tanışın. Dudak dolgusunun doğru adresi Dr. Samira ile doğal ve dolgun dudaklara sahip olmak artık bir hayal değil.

Russian Lips İçin Randevu Al

Dr. Samira ve Dr. Estetiks Sağlık ve Güzel Merkezi’nin russian lips dudak dolgusu uygulamaları ile daha güzel ve çekici bir görünüm kazanmak için aşağıdaki formu doldurup randevu alabilirsiniz.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Sağlık ve Güzellik Merkezi Randevu Al