Hizmetlerimiz BUZ LAZER

Buz Lazer Epilasyon

Epilasyon teknolojisinde yeni bir dönemin başlangıcı sayılan ütüleme işlemine buz başlık eklenerek tamamen acısız bir epilasyon sağlayan Buz Lazer uygulaması, kadın ve erkeklerde istenmeyen tüylerden sonsuza kadar kurtulmanın en acısız ve rahat yolu. Buz Lazer Epilasyon uygulaması Dr. Samira ve Dr. Estetik Sağlık ve Güzellik Merkezi tarafından uzun zamandır başarı ile uygulanmaktadır.

Buz Lazer Epilasyon İşlem Tablosu
 • İşlem Süresi

  Güncelleniyor

 • Kalıcılık Süresi

  Güncelleniyor

 • İşe Dönüş

  Güncelleniyor

 • Anestezi

  Güncelleniyor

Buz Lazer Nedir?

Tamamen acısız ve kısa süren epilasyon seansları ile istenmeyen tüylerden sonsuza dek kurtulmamızı sağlayan teknolojiye Buz Lazer denir. FDA onaylı ve son derece güvenilir bir uygulama olan Buz Lazer teknolojisi sizlere masaj rahatlığında bir epilasyon deneyimi sunuyor.

Buz Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Buz Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Buz başlık cildinizin yüzeyiyle temas eder ve ütü yaparcasına, seri hareketlerle epilasyon uygulanmak istenen bölgede gezdirilir. Lazer dalgaları kademeli olarak kıl köklerini yakar. Bu esnada soğutma sistemi cildinizi rahatlatır ve acı hissetmenizi engeller.

Acısız bir biçimde istenmeyen tüylerden arınmak, lekesiz ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Siz de Dr. Samira ile tanışarak Buz Lazer teknolojisiyle istenmeyen tüylerinizden sonsuza dek kurtulabilirsiniz.

Buz Lazer sayesinde istenmeyen tüylere kalıcı biçimde veda ederken bunu acı hissetmeden yaparsınız. Üstelik ince ve açık renkli tüylerde de etkili sonuçlar verir. Klasik lazer epilasyona göre koyu tenlerde daha etkilidir. Uzun seanslar boyunca devam eden ve bir türlü bitmek bilmeyen epilasyon seanslarına karşılık 4-6 seansta tedaviyi tamamlayabilirsiniz.

Buz Lazer Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanır?

 • Bacakların tamamı
 • Sırt
 • Kolun Tamamı
 • Göğüs
 • Karın
 • Koltuk altı
 • Genital Bölge
 • Yüz
 • Bikini bölgesi

Buz Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

 • Her mevsim uygulanabilir oluşu
 • Kısa süre içerisinde maksimum etki göstermesi
 • Her cilt tipi için uygulanabilir oluşu
Buz Lazerin Yüz Bölgesinde Kullanımı

Buz Lazerin Yüz Bölgesinde Kullanımı

Buz lazerde kullanılan el probu, hafif ve ergonomik olması nedeniyle yüz uygulamalarında güvenli bir şekilde kullanılır. Dudak üstü ve yüzün diğer kısımlarındaki tüylerden Sopranı Ice denilen buz lazer uygulaması ile kurtulmanız mümkün. Kulak ve burun içindeki kıllardan da bu teknoloji ile kurtulabilirsiniz.

Buz Lazer Epilasyon Fiyatları

Buz lazer epilasyon fiyatları, uygulama yapılacak bölgenin sayısı, genişliği, kıl yoğunluğu, uygulamayı yapacak uzman, uygulama yapılacak cihaz ve kliniğe bağlı olarak değişmektedir.

Buz Lazer Epilasyon Uygulaması Dr. Samira’da!

Buz Lazer Epilasyon Uygulaması Dr. Samira’da!

Siz de geç pürüzsüz bir tene kavuşmakta geç kalmayın. Bir an önce Adana ve İstanbul Ataşehir’de Dr. Estetik Sağlık ve Güzellik Merkezi ile tanışarak Doktor Samira farkıyla Buz Lazer Epilasyon Uygulamasının konforunu yaşayın. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en acısız, en hızlı ve en konforlu yolu Dr. Samira ile Buz Lazer Epilasyon.

Buz Lazer Sıkça Sorulan Sorular

Buz Lazer Acıtır Mı?

Buz lazer uygulamalarında soğutucu mödül olduğu için ağrısız bir epilasyon sağlamaktadır. Buz lazer öncesi cilde bir jel sürülür ve bu jel sayesinde buz lazer cihazı devamlı hareketli olduğu için ağrı minimal haldedir.

Buz lazer epilasyon uygulamaları genelde 5-6 hafta aralıklarla 4-6 seans sürmektedir. Bu süre sonucunda olumlu sonuçlar alınmaktadır.

Buz lazer epilasyon uygulaması ince tüylerde en etkili ve ağrısız epilasyon çeşididir.

Buz lazer epilasyon için en doğru olan yaş sınırı 18’dir. Bu yaştan sonra yaptırmak daha doğrudur. Bunun haricinde bir yaş sınırı bulunmaz.

Geleneksel lazer uygulamalarından sonra güneşe çıkmak ciltte lekelere neden oluyordu. Bu nedenle pürüzsüz bir cilt ile yaz tatilini çıkarmak isteyenler tedavilerini genelde kışın yaptırırdı. Ancak buz lazer uygulaması ile artık yaz mevsiminde de lazer epilasyon yaptırabilirsiniz.

Kıl yapısı ve cilt rengine göre değişmektedir. Cilt rengi açık ve koyu tüylere sahip olanlar için Alexandrite lazer, koyu tenli ve ince, kahverengi açı tüylerde Buz Lazer etkilidir.

Buz Lazer Epilasyon İçin Randevu Al

Dr. Samira ve Dr. Estetiks Sağlık ve Güzel Merkezi’nin buz lazer epilasyon uygulamaları ile daha güzel ve çekici bir görünüm kazanmak için aşağıdaki formu doldurup randevu alabilirsiniz.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Sağlık ve Güzellik Merkezi Randevu Al