Hizmetlerimiz HYDRAFACIAL

Hydrafacial Cilt Yenileme

Işıl ışıl, sağlıklı ve güzel görünümlü bir cilt için derinin doğru bir şekilde nemlendirilmesi gerekir. Hydrafacial cilt yenileme işlemleri ise farklı cilt tiplerine kolayca uygulanan bir yöntemdir. Vakumlama tekniğinin kullanıldığı bu yöntemde cildin ihtiyaç duyduğu bütün bakımlar tek seansta yapılarak temiz ve rahatça nefes alan bir cilt yapısı elde edilir.

Hydrafacial Cilt Yenileme İşlem Tablosu
 • İşlem Süresi

  Güncelleniyor.

 • Kalıcılık Süresi

  Güncelleniyor.

 • İşe Dönüş

  Güncelleniyor.

 • Anestezi

  Güncelleniyor.

Hydrafacial Nedir?

Hydrafacial Nedir?

Hydrafacial ile cilt yenileme, bütün cilt tipleri için gerekli olan nem ve bakım ihtiyaçlarını karşılayan, bir çeşit anti aging bakım sistemidir. Herhangi bir iğne enjeksiyonu uygulanmadan, yalnızca vakumlama ile gerçekleştirilebilen hydrafacial, Amerika’da çok sayıda Hollywood yıldızının cildini yenilemek için başvurduğu yöntemdir. Cildinizin ihtiyaç duyduğu bütün bakımları tek seansta sağlayıp bir anda ışıltılı ve parlak bir cilde sahip olmanızı sağlayan hydrafacial, Dr. Samira ve Dr. Estetik Sağlık ve Güzellik Merkezi tarafından başarı ile uygulanmaktadır. Siz de kısa sürede cildinizin ihtiyaç duyduğu bütün bakımı sağlamak için Dr. Samira ile tanışmakta geç kalmayın.

Hydrafacial Hangi Cilt Problemlerinin Tedavisinde Kullanılır?

 • Total cilt bakımı
 • Genişlemiş ve tıkalı gözenek tedavisi
 • Siyah nokta tedavisi
 • Cilt tonu düzensizlikleri
 • Sebum dengelenmesi (yağlı cilt)
 • Cildin nemlendirilmesi
 • İnce çizgiler ve kırışıklıkların tedavisi
 • Cildin elastikiyetini arttırma
 • Sivilce tedavisi
 • Leke tedavisi
 • Cildin canlandırılması
Hydrafacial Cilt Yenileme Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Hydrafacial Cilt Yenileme Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Hydrafacial insan cildindeki farklı problemlerin tek bir uygulama ile giderilmesine imkân tanıdığı için yoğun olarak tercih edilmektedir. Acısız ve kısa bir süre içerisinde uygulanabilmesi, ciltte herhangi bir iz ve tahrişe neden olmaması gibi etmenler hydrafacial’in Hollywood yıldızları da dahil olmak üzere pek çok insan birinci tercihi olmasını sağlıyor.

Hydrafacial uygulaması hiçbir acı hissine neden olmaz. Vakumlama yöntemiyle cildinizin durumuna göre 20 ila 30 dakika süresince devam etmektedir. Hydrafacial’de cildin en derin kademelerine kadar ulaşılır ve kusursuz bir bakım sağlanır. Kadın ve erkek bireyler için her yaşta uygulanabilen bu işlem daha ilk seansta bile gözle görülür sonuçlar elde edilir. Daha ilk seansta halk arasında bebek cildi diye anılan görünüme ulaşılabilir. Derinlemesine bir temizlik sağlanır, cilt yenilenir ve nemlenir.

Hydrafacial Cilt Yenileme Nasıl Uygulanır?

Hydrafacial Cilt Yenileme Nasıl Uygulanır?

Tüm dünya genelinde aktif bir şekilde kullanılan bu yöntemin içeriğinde dermabrazyon ile derinlemesine bir temizlik yapılır. Sonrasında ölü hücrelerden arındırdığımız cildinizdeki problemler için serumlar, peptidler, antioksidan içerikli solüsyonlar ve hyaluronik asitlerden faydalanılır. Bu destekler sayesinde cildinizin nemlenmesi ve beslenmesi sağlanır. Hydrafacial uygulaması cilt nemlendirme, akne tedavisi, soyma, cilt temizleme, antioksidan koruma gibi işlemlerinin kombine bir şekilde gerçekleştirildiği etkili bir sistemdir.

Hydrafacial’de kullanılan vortax teknolojisi basınçla püskürtülen vakumlu başlığı sayesinde cildi ölü hücrelerden aşırı yağlardan ve siyah noktalardan arındırır. Bunun dışında cildinizin ihtiyaçlarına göre serumlar sayesinde cilt tonu düzensizliklerinden, ince çizgilerden ve lekelerden kurtulabilirsiniz. Siz de güvenilir şekilde Hydrafacial uygulaması ile cildinizi arzu ettiğiniz parlaklığa, canlılığa ve gençliğe kavuşturmak istiyorsanız bir an önce Dr. Samira ve Dr. Estetik Sağlık ve Güzellik Merkezi ile tanışın.

Hydrafacial Cilt Bakımı Aşamaları Nelerdir?

Hydrafacial Cilt Bakımı Aşamaları Nelerdir?

Derin Temizleme

Ciltteki gözeneklerin derinliklerinde bulunan kir ve yağlar cilde uygun temizleme solüsyonu ile vakumlanarak temizlenir. Cilt çok kirli ise haftada 1 kez 4-6 seans şeklinde yapılabilir.

Asit Peeling

Hydrafacial GlySal asit, vakum sistemiyle deri altına kadar cilde uygulanır. Böylece gözenekleri tıkayan yağ ve kir vakumla çekilir, ölü deri soyulup ciltten uzaklaştırılır.

Derin Serum İletimi

Üçüncü aşamada cildin ihtiyaçları doğrultusunda seçilen serumlar deri altına uygulanır. Cilt bu serum sayesinde yeniden yapılanmaya girer. Bu aşamada yaşlanma ve kırışıklığa karşı DermaBuilder, leke karşıtı Britenol, cilt tonunu eşitleyen Brightalive ve Antiox-6 serumlar uygulanabilir.

Derin Nemlendirme

Cildi derinlemesine nemlendirmek için cilde hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş, vitamin içeren solüsyonlar ve peptitler uygulanır.

LED Işık Uygulaması

Bu aşamada kırmızı led ışık ile ciltte lifting etkisi oluşturularak kolajen üretimi tetiklenir. Mavi led ışık ise cildi sakinleştirir.

Hydrafacial Cilt Bakımı Fiyatı

Hydrafacial cilt bakımı fiyatı uygulamayı yapacak doktor, doktorun tecrübesi, hastanın durumu, seans sayısı, uygulamanın yapılacağı klinik ve şehre göre değişmektedir.

Hydrafacial Sıkça Sorulan Sorular

Hydrafacial Kaç Seans Uygulanır?

Hydrafacial cilt yenileme yöntemi pamuksu bir yumuşaklıkta ışıl ışıl parlayan bir cilt yapısı elde edilmesini sağlar. Bunun için birer haftalık aralıklarla 4-6 seans uygulanmaktadır.

Hydrafacial işlemi en güvenli cilt bakım uygulamalarından biridir. En hassas cilt tiplerine göre ayarlanabilen cihazlarla yapılabilmektedir.

Hydrafacial cilt yenileme işlemi boyun, yüz, dekolte bölgesi ve ellere uygulanmaktadır.

Hydrafacial işlemi sonrası ilk gün güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmamak gerekir. Uygulama sonrası gözenekler açık olacağı için ilk birkaç saatte ise makyaj yapılmaması ve tozlu yerlerden uzak durulmasında fayda vardır.

Hydrafacial Cilt Yenileme Uygulaması İçin Randevu Al

Dr. Samira ve Dr. Estetiks Sağlık ve Güzel Merkezi’nin hydrafacial cilt yenileme uygulamalası ile daha güzel ve çekici bir görünüm kazanmak için aşağıdaki formu doldurup randevu alabilirsiniz.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Sağlık ve Güzellik Merkezi Randevu Al