Blog Russian Lips Dudak Dolgusu

Russian Lips Dudak Dolgusu İle İlgili Bilmek İsteyeceğiniz Her Şey…

Russian Lips Dudak Dolgusu İle İlgili Bilmek İsteyeceğiniz Her Şey…

Russian Lips dudak dolgusu son yılların en popüler estetik uygulamalarından biri. Dudakların yüzün en hareketli ve en sık kullanılan bölgelerinden biri olması, yüz ifadesinin en önemli tamamlayıcısı olması açısından dudak estetiği büyük önem taşır. İnce dudaklı kişilerde daha feminen ve çekici dudaklara sahip olmak için en iyi yöntem ise Russian Lips Dudak Dolgusudur. Türkiye genelinde Russian Lips Dudak Dolgusunun güvenilir ve başarılı adresi Dr. Samira / Dr. Estetiks Sağlık ve Güzellik merkezi bu işlemle ilgili merak edilen bütün soruları sizler için yanıtladı.

Russian Lips Dudak Dolgusunun Farkı Nedir?

Russian Lips Dudak Dolgusunun diğer dudak dolgularından farkı yoktur. Dolguda kullanılan malzeed aynıdır. Ancak teknik ve dudağa verilen şekil farklıdır. Russian Lips’te Rusların dudak yapısı baz alınarak dolgu yapılır. Dolgu işleminde dudağın M kısmı daha belirginleştirilip alabildiğince yukarı kaldırılır. Tüm yüz baz alınmadan sadece dudağa odaklanılarak dolgu yapılır. Kalıcılığı ortalama olarak 6-10 ay arasında değişir.

Russian Lips İğneli Mi?

Russian Lips Dudak Dolgusu işleminde dolgu inceltilmiş kıl iğneler ile dudağa enjekte edilmektedir. 15-20 dakika süren bu işlemde dolgu dudağa dikey olarak verilir. Böylece üst dudak ve alt dudağın hattı çizilmiş gibi dışarıya doğru kıvrılmaktadır

Rus Tekniği Dudak Dolgusu Kaç Dakika Sürer?

Russian Lips Dudak Dolgusu işlemleri yaklaşık 15-20 dakika arası sürmektedir. İşlem sonrası dudak daha dolgun ve hacimli bir hal alır. İşlem sonrası sıcak su ile duş alınmaması gerekmektedir.

Russian Lips Dudak Dolgusu Alerji Yapar Mı?

Dolgu malzemesi olarak kullanılan hyaluronik asidin insan bedenine herhangi bir yan etkisi veya zararı bulunmaz. Bu yüzden de ameliyatsız dolgu işlemlerinde bu madde tercih edilir. Geçici ve kısa süreli kızarıklıklar, morluklar ya da şişlikler en geç beş gün içerisinde kendiliğinden yok olacaktır. Uzman hekim tarafından ve profesyonel bir klinikte uygulanacak dudak dolgusunun herhangi bir enfeksiyon riski yoktur.

Russian Lips Dudak Dolgusu Sonrasında Dudaklarda His Kaybı Oluşur Mu?

Russian Lips tekniğinde kullanılan hyaluronik asit içerikli dolgular dudakta bulunan sinirlere etki etmez. Dolayısıyla Russian Lips sonrası his kaybı veya mimik kaybı yaşamazsınız.

Russian Lips Dudak Dolgusu İşleminden Sonra Yapılacaklar

İşlem bittiği andan itibaren gündelik yaşantınıza rahatlıkla dönebilirsiniz. Yalnızca işlemi takiben ilk birkaç saat içerisinde sıcak ya da soğuk içecekler tüketmemeniz gerekir. İlk iki hafta diş muayenesine gitmemek ve öpüşmemek de tavsiyeler arasındadır. 2-3 gün içerisinde eğer dudaklarınızda morluklar, şişlikler ya da kızarıklıklar oluştuysa kendiliğinden geçecektir. İlk günler denize ya da havuza girmemek, sigara içmemek de tavsiye edilir. 1-2 gün sıcak duş, solaryum, sauna ve hamam gibi aktivitelerden de kaçınmanız gerekir. Tüm bu tavsiyeler dolgunun ömrünü uzatmak içindir.

Russian Lips Uygulaması ile ilgili detaylara ulaşmak için tıklayınız.

Adana ve İstanbul Ataşehir’de Russian Lips Tekniği Dr. Samira’da!

Gelişen teknoloji ile birlikte siz de zamana meydan okuyan göz alıcı bir güzelliğe sahip olmakta geç kalmayın. Dr. Samira ve Dr. Estetiks Sağlık ve Güzellik Merkezi’ne gelin Russian Lips tekniği ile dolgun ve çekici dudaklara sahip olun.

Sosyal Medyada Paylaş
Sağlık ve Güzellik Merkezi Randevu Al