Blog Gözaltı Işık Dolgusu Hakkında Her Şey

Gözaltı Işık Dolgusu Hakkında Her Şey

Gözaltı Işık Dolgusu Hakkında Her Şey

Yüzde yaşlanma belirtileri, ilk olarak göz altlarında ortaya çıkar. Göz altları, yüzün en hassas bölgesi olmanın yanı sıra mimikler, yüzün doğal hareketleri ve çevresel faktörler nedeniyle yaşlanmanın da en etkili olduğu bölgedir. Göz altlarında oluşan koyu halkalar, çökükler ve morluklar daha yaşlı ve yorgun görünmemize yol açar. Gözaltı ışık dolgusu ile ameliyata gerek kalmadan daha genç görünmek mümkün. Peki Gözaltı ışık dolgusu fiyatları ne kadar? Fiyatlar neye göre değişiyor? Dr. Samira, Gözaltı ışık dolgusu hakkında merak edilenleri sizler için derledi…

Gözaltı Işık Dolgusu Neden Yapılır?

Gözaltı ışık dolgusu, Gözaltında oluşan torbalanma, çökük, morluk veya koyu halkaların tedavisinde kullanılan en etkili ve hızlı tedavidir.

Gözaltı ışık dolgusu işleminden önce topikal anestezi kremi uygulanarak bölge uyuşturulur. Bölgenin temizlenmesinin ardından iğnesiz olarak kanül aracılığıyla ışık dolgusu cilt altına enjekte edilir.

Gözaltı Işık Dolgusu Acıtır Mı?

Gözaltı ışık dolgusu uygulamaları ağrısızdır. Uygulama öncesi Gözaltı bölgesine topikal anestezi kremi uygulanarak, işlem bölgesi uyuşturulur ve bu işlemde iğne değil, künt uçlu kanül kullanılır. Künt uçlu kanül ile cilt altına giriş yapılarak, işlem tamamlanır.

Gözaltı Işık Dolgusu Ne Kadar Dayanır?

Gözaltı ışık dolgusu 12-18 ay arası etkisini sürdürür. Bu süre, kişiden kişiye farklılık göstermekle birlikte Gözaltındaki çöküklük seviyesi ve işlem esnası kullanılan dolgu miktarına bağlı olarak değişmektedir.

Gözaltı Işık Dolgusu Kırışıklıklara İyi Gelir Mi?

Evet, ışık dolgusu Gözaltında bulunan morluk, torbalanma ve kırışıklıkların giderilmesinde etkili bir yöntemdir. Bunun yanında göz etrafına gelen ışığı yansıttığı, cildi canlandırdığı ve aydınlattığı için de bu ismi almıştır.

Gözaltı Işık Dolgusu Şişlik Yapar Mı?

Gözaltı ışık dolgusu işlemi sonrası ilk 48 saat içerisinde ödem veya şişlik görülebilmektedir. Bir müddet sonra bu şişlik veya ödem kaybolur.

Gözaltı Çökmesi İçin Ne Yapmalı?

Gözaltında meydana gelen çökük ve morluklarda en etkili tedavi ışık dolgusu işlemidir. Hyaluronik asit bazlı bir işlem olan ışık dolgusu 10-12 ay boyunca Gözaltındaki çökme, morluk, halkalanma ve kırışıklıkların giderilmesinde etkilidir.

Işık Dolgusu Kaç Seans Yapılır?

Gözaltı ışık dolgusunun 3 hafta aralıklarla 3 seans şeklinde yapılması önerilmektedir. Etkisi ise ilk seanstan itibaren görülmeye başlar.

Gözaltı Işık Dolgusu Ne Kadar? Pahalı Mı?

Gözaltı ışık dolgusu fiyatları uygulamayı yapacak olan doktora, kullanılacak dolgu türüne, miktarına, uygulama yapılacak sağlık merkezine ve şehre göre değişiklik gösterir. Düşük fiyatlı uygulamalar, kalitesiz dolgu anlamına gelebilir. Bu nedenle dolgu yaptırırken merkezi, uygulamayı yapacak doktoru, dolgunun markasını ve kalitesini araştırmakta fayda var.

Gözaltı Işık Dolgusu Uygulaması ile ilgili detaylara ulaşmak için tıklayınız.

Estetik ve güzelliğin adresi Dr. Samira ve Dr. Estetiks Sağlık ve Güzel Merkezi’nde Gözaltı ışık dolgusu uygulamaları da başarı ile yapılmaktadır. Sizler de Dr. Samira ve Dr. Estetiks Sağlık ve Güzellik Merkezi’ne uğrayın, Gözaltı ışık dolgusu ile daha genç görünen göz çevresi ile tanışın.

Sosyal Medyada Paylaş
Sağlık ve Güzellik Merkezi Randevu Al